Delta (7.x-3.0-beta2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Theme
ro: Temă

en: Configure
ro: Configurează

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Logo
ro: Siglă

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site slogan
ro: Sloganul sitului

en: Messages
ro: Mesaje

en: Site information
ro: Informațiile site-ului

en: Tabs
ro: Taburi

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Logo settings
ro: Configurări logo
