Delta (7.x-3.0-beta3) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Block settings
ar: إعدادات الصناديق

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Theme
ar: حلة

en: Configure
ar: ضبط

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Logo
ar: الشعار

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Site slogan
ar: شعار الموقع

en: Mode
ar: النمط

en: Template
ar: القالب

en: Messages
ar: الرسائل

en: Site information
ar: معلومات الموقع

en: Templates
ar: القوالب

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - All -
ar: - الكل -

en: Branding
ar: العلامة التجارية

en: Logo settings
ar: إعدادات الشعار
