Delta (7.x-3.0-beta8) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Block settings
te: బ్లాక్ అమరికలు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Site slogan
te: సైటు నినాదం

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Site information
te: సైటు సమాచారం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Logo settings
te: చిహ్నం అమరికలు
