Delta (7.x-3.0-beta9) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: شرح

en: Block settings
fa: تنظیمات بلوک

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Theme
fa: پوسته

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Logo
fa: آرم

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site slogan
fa: شعار سایت

en: Mode
fa: سبک

en: Override
fa: بازنویسی

en: Template
fa: قالب

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: - All -
fa: - همه -

en: Branding
fa: علامت گذاری

en: Logo settings
fa: تنظیمات آرم
