Delta (7.x-3.0-beta10) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Logo
ne: ब्याज

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Mode
ne: प्रकार

en: Site information
ne: साईटको जानकारी
