Demonotice (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Information
he: מידע

en: About
he: אודות

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
he: קבע את הרשאות הגישה ע"י בחירת הרשאות לתפקידים.
