Demonotice (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Permissions
ne: अनुमति
