Demonstratie (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Features
ar: الخصائص

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: (active tab)
ar: (علامة التبويب النشطة)
