Deploy Plus (7.x-2.2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Menu link
hi: मेनू लिंक

en: Translation
hi: अनुवाद

en: Deploy
hi: तैनात

en: Dependencies
hi: निर्भरता
