Deploy Plus (7.x-3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Yes
ar: نعم

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Logs
ar: سجلات

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Add
ar: إضافة

en: User
ar: المستخدم

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: configure
ar: ضبط

en: here
ar: هنا

en: Empty
ar: فارغ

en: Review
ar: المراجعة

en: Deploy
ar: نشر

en: Dependencies
ar: المتطلبات
