Deploy Plus (7.x-3.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Logs
ca: Registres

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Add
ca: Afegeix

en: User
ca: Usuari

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: configure
ca: configura

en: here
ca: aquí

en: No data available.
ca: No hi ha informació disponible.

en: Empty
ca: Buit

en: Deploy
ca: Desplega

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Translation set
ca: Conjunt de traducció
