Deploy Plus (7.x-3.2) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Yes
he: כן

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Logs
he: לוגים

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Add
he: הוספה

en: User
he: משתמש

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: configure
he: הגדרות

en: Empty
he: ריק

en: Review
he: סקירה

en: Dependencies
he: תלויות
