Deploy Plus (7.x-3.2) - en to it translation catalogue (32 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Value
it: Valore

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: Enabled
it: Attivato

en: Last updated
it: Ultimo aggiornamento

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: Logs
it: Log

en: Message
it: Messaggio

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: Add
it: Aggiungi

en: User
it: Utente

en: Menu link
it: Voce del menu

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: configure
it: configura

en: here
it: qui

en: Empty
it: Vuoto

en: Review
it: Revisione

en: Plan
it: Piano

en: Dependencies
it: Dipendenze

en: Translation set
it: Insieme di traduzione
