Deploy Plus (7.x-3.2) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: To
ne: लाई

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Dependencies
ne: आश्रित
