Deploy Plus (7.x-3.2) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: configure
ur: ترتیب دیں

en: Dependencies
ur: احتیاجات
