Deputise (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Version
id: Versi

en: Name
id: Nama

en: Requires: !module-list
id: Membutuhkan: !module-list

en: Required by: !module-list
id: Diperlukan oleh: !module-list
