Desk02 Gradiel (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Olivia
ar: زيتونة

en: Help
ar: المساعدة

en: Logo
ar: الشعار

en: Search box
ar: مربع البحث

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: Text color
ar: لون النص

en: Link color
ar: لون الروابط

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Header bottom
ar: أسفل الترويسة

en: Slate
ar: اللوح

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية

en: Plum
ar: الخوخ

en: Firehouse
ar: محطة الإطفاء

en: Ice
ar: الجليد
