Desk02 Gradiel (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Logo
az: loqo

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Slate
az: Şifer
