Desk02 Gradiel (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Olivia
ne: ओलिभिया

en: Help
ne: सहयोग

en: Logo
ne: ब्याज

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Ice
ne: बरफ
