Desk02 Gradiel (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Search box
tr: Arama kutusu

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Blue Lagoon
tr: Mavi Lagün

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Header top
tr: Üstbilginin tepesi

en: Header bottom
tr: Üstbilginin alt kısmı

en: Main background
tr: Ana arkaplan
