Devdata (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: URL
ar: العنوان URL

en: Database type
ar: نوع قاعدة البيانات

en: Database name
ar: اسم قاعدة البيانات

en: Database host
ar: مستضيف قاعدة البيانات

en: Drupal version
ar: نسخة دروبال
