Devel CodeKeeper (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: updated
ro: actualizat

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare
