Devel CodeKeeper (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Action
te: చర్య

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు
