Devel CodeKeeper (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Development
ar: التطوير

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: updated
ar: التحديث

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث
