Devel contrib (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Roles
fr: Rôles

en: Now
fr: Maintenant

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Block display
fr: Affichage du bloc

en: ago
fr: il y a

en: Feature
fr: Fonctionnalité

en: Blocks
fr: Blocs

en: Generate
fr: Générer

en: Language negotiation
fr: Négociation de la langue

en: Bundles
fr: Types

en: Bundle
fr: Type

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Libraries
fr: Bibliothèques

en: Language types
fr: Types de langues

en: Views plugins
fr: Plugins de Views

en: Label type
fr: Type d'étiquette
