Devel contrib (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Roles
id: Peran

en: Now
id: Sekarang

en: Tokens
id: Token

en: ago
id: yang lalu

en: Feature
id: Fitur

en: Blocks
id: Blok

en: Services
id: Layanan

en: Language negotiation
id: Negosiasi bahasa

en: Bundles
id: Bundel

en: Bundle
id: Bundel

en: Clients
id: Klien

en: Library
id: Pustaka

en: Libraries
id: Pustaka

en: Views plugins
id: Plugin view
