Devel Info (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Project
sv: Projekt

en: Theme
sv: Tema

en: User
sv: Användare

en: Module
sv: Modul

en: configure
sv: konfigurera

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Blacklist
sv: Svartlista

en: show
sv: visa

en: Blocks
sv: Block

en: About
sv: Om
