Devel Info (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: configure
ml: ക്രമീകരണം

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
