Devel Mail Logger (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Subject
ar: الموضوع

en: view
ar: عرض

en: Date
ar: التاريخ

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: To
ar: إلى

en: Send
ar: أرسل

en: About
ar: حول
