Devel Mail Logger (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Operations
fa: عملیات

en: Development
fa: توسعه

en: Subject
fa: موضوع

en: view
fa: مشاهده

en: Date
fa: تاریخ

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: To
fa: به

en: Send
fa: ارسال

en: About
fa: درباره
