Devel Mail Logger (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Operations
it: Operazioni

en: Development
it: Sviluppo

en: Subject
it: Oggetto

en: view
it: mostra

en: Date
it: Data

en: To
it: A

en: Send
it: Invia

en: send
it: invia

en: Subject:
it: Oggetto:

en: To:
it: A:

en: About
it: Informazioni
