Devel Mail Logger (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Subject
ml: വിഷയം

en: view
ml: കാണുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Mail
ml: മെയിൽ
