Devel Mail Logger (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Body
id: Isi

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Development
id: Pengembangan

en: Subject
id: Judul

en: view
id: tampilan

en: Date
id: Tanggal

en: Mail
id: Email

en: To
id: Untuk

en: Send
id: Kirim

en: About
id: Tentang
