Devel Mail Logger (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Subject
ne: विषय

en: view
ne: दृश्य

en: Date
ne: मिति

en: To
ne: लाई

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
