Devel Snippet (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Development
ar: التطوير

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Code
ar: الكود
