Devel Snippet (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Development
fa: توسعه

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Code
fa: کد

en: Execute
fa: انجام عملیات
