Devel Snippet (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Code
ur: کوڈ
