DevShop Devmaster (7.x-1.00-beta11) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Status
ca: Estat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: unknown
ca: desconegut

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Logs
ca: Registres

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: name
ca: Nom

en: Paths
ca: Camins

en: Created
ca: Creat

en: Web Server
ca: Servidor web

en: Details
ca: Detalls

en: Code
ca: Codi

en: Other
ca: Altres

en: Backups
ca: Còpies de seguretat

en: Log in
ca: Entra

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Close
ca: Tanca

en: Root
ca: Arrel

en: Queued
ca: En cua

en: ago
ca: fa

en: Source
ca: Font

en: @time ago
ca: fa @time

en: Features
ca: Funcionalitats

en: or
ca: o

en: Access Denied
ca: Accés denegat

en: Testing
ca: Proves

en: Environment
ca: Entorn

en: Base path
ca: Camí base

en: current
ca: actual

en: Deploy
ca: Desplega

en: Alias
ca: Àlies

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Data
ca: Dades

en: Web server
ca: Servidor web

en: Profile Name
ca: Nom del perfil

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Test Type
ca: Tipus de prova

en: Other...
ca: Altres...

en: environment
ca: entorn
