DevShop Devmaster (7.x-1.00-rc3) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Status
he: מצב

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: unknown
he: אחר

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Logs
he: לוגים

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Details
he: פרטים

en: Code
he: קוד

en: Other
he: אחר

en: Log in
he: כניסה

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Close
he: סגירה

en: Queued
he: בהמתנה (בתור)

en: ago
he: לפני

en: Source
he: מקור

en: @time ago
he: לפני @time

en: Features
he: פיצ'רים

en: or
he: או

en: Access Denied
he: גישה חסומה

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי

en: URI
he: כתובת URI

en: Alias
he: מיקום

en: Locked
he: נעול

en: Data
he: נתונים

en: Web server
he: שרת אינטרנט

en: Errors
he: שגיאות

en: Queue
he: תור

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Other...
he: אחר...
