DevShop Devmaster (7.x-1.12) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: URLs
da: URLer

en: unknown
da: ukendt

en: Servers
da: Servere

en: Projects
da: Projekter

en: Project
da: Projekt

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: name
da: navn

en: Paths
da: Stier

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Details
da: Detaljer

en: Code
da: Kode

en: Other
da: Anden

en: Log in
da: Log ind

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Close
da: Luk

en: Root
da: Rod

en: Queued
da: Sat i kø

en: ago
da: siden

en: Source
da: Kilde

en: @time ago
da: @time siden

en: Clean
da: Ryd

en: or
da: eller

en: Access Denied
da: Adgang nægtet

en: Testing
da: Test

en: Base path
da: Basissti

en: Deploy
da: Udrul

en: Locked
da: Låst

en: Web server
da: Webserver

en: Errors
da: Fejl

en: Profile Name
da: profil navn

en: Queue
da: Kø

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Other...
da: Andet...
