DevShop Devmaster (7.x-1.12) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Web Server
ne: वेब सर्भर

en: Details
ne: विस्तृत

en: Code
ne: कोड

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Source
ne: स्रोत

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Alias
ne: उपनाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: Web server
ne: वेब सर्भर

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
