DevShop Devmaster (7.x-1.33) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Servers
ml: സര്‍വറുകള്‍

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Code
ml: കോഡ്

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്

en: Web server
ml: വെബ് സെർവർ
