DevShop Devmaster (7.x-1.40) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Status
te: స్థితి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: unknown
te: తెలియని

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Version
te: సంచిక

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: Create
te: సృష్టించు

en: Details
te: వివరాలు

en: Code
te: కోడ్

en: Other
te: ఇతర

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Close
te: మూసివేయి

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: Features
te: విశేషాలు
