DevShop Devmaster (7.x-1.50-rc4) - en to ro translation catalogue (46 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: unknown
ro: necunoscut

en: Projects
ro: Proiecte

en: Project
ro: Proiect

en: Version
ro: Versiune

en: Tag
ro: Marcaj

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Logs
ro: Loguri

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Create
ro: Crează

en: Active
ro: Activ

en: Web Server
ro: Server Web

en: Details
ro: Detalii

en: Code
ro: Cod

en: Other
ro: Altele

en: General Settings
ro: Setări generale

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Close
ro: Închideți

en: Root
ro: Rădăcină

en: Queued
ro: Pus în coada de așteptare

en: ago
ro: în urmă

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Features
ro: Caracteristici

en: or
ro: sau

en: Access Denied
ro: Acces refuzat

en: Testing
ro: Testare

en: Base path
ro: Cale de bază

en: URI
ro: URL

en: Locked
ro: Blocat

en: Data
ro: Dată

en: Web server
ro: Server web

en: Errors
ro: Erori

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Dashboard
ro: Panou de control
