DevShop Devmaster (7.x-1.50-rc7) - en to ar translation catalogue (47 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: URLs
ar: روابط

en: unknown
ar: مجهول

en: Projects
ar: المشاريع

en: Project
ar: المشروع

en: Version
ar: النسخة

en: Tag
ar: وسم

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Logs
ar: سجلات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Paths
ar: مسارات

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: Active
ar: نشط

en: Web Server
ar: خادم الشبكة

en: Details
ar: التفاصيل

en: Code
ar: الكود

en: Other
ar: آخر

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Close
ar: إغلاق

en: Queued
ar: قائمة الانتظار

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Features
ar: الخصائص

en: or
ar: أو

en: Access Denied
ar: الوصول ممنوع

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Deploy
ar: نشر

en: Alias
ar: البديل

en: Locked
ar: مقفل

en: Data
ar: المعطيات

en: Web server
ar: خادم ويب

en: Errors
ar: اخطاء

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Other...
ar: آخر...
