DevShop Devmaster (7.x-1.50-rc7) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Code
hy: Կոդ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:

en: Forgot your Password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:
