DevShop Devmaster (7.x-1.50-rc7) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Version
lt: Versija

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Logs
lt: Logai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: name
lt: vardas

en: Paths
lt: Keliai

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Details
lt: Išsamiai

en: Code
lt: Kodas

en: Other
lt: Kiti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Close
lt: Uždaryti

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Features
lt: Savybės

en: or
lt: arba

en: Access Denied
lt: Pieiga Uždrausta

en: Testing
lt: Testavimas

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Data
lt: Duomenys

en: Web server
lt: Web serveris

en: Errors
lt: Klaidos

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Other...
lt: Kita...
