Demo Framework (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Group
te: సమూహం

en: Description
te: వివరణ

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: From
te: నుండి

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ

en: Media information
te: మాధ్యమ సమాచారం
