Demo Framework (7.x-1.11) - en to he translation catalogue (63 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: More
he: עוד

en: Tags
he: תגיות

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: Total
he: סך הכל

en: status
he: מצב

en: All
he: הכל

en: Year
he: שנה

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: From
he: מאת

en: Media
he: מדיה

en: Price
he: מחיר

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Button
he: כפתור

en: Uninstall
he: הסרה

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Add rule
he: הוספת כלל

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: author
he: מחבר/ת

en: Video
he: וידאו

en: Product
he: מוצר

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: image
he: תמונה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Apply
he: החל

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Featured
he: מובלט

en: Billing information
he: פרטי חשבון

en: Order total
he: סה"כ הזמנה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Cited
he: מצוטט

en: Highlighted
he: מובלט

en: Unit price
he: מחיר ליחידה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
