Demo Framework (7.x-1.19) - en to sk translation catalogue (69 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: title
sk: názov

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: More
sk: Viac

en: Tags
sk: Značky

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Total
sk: Celkom

en: status
sk: stav

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: From
sk: Od

en: Media
sk: Médiá

en: Price
sk: Cena

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Defaults
sk: Predvolené

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Add rule
sk: Pridať pravidlo

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: author
sk: autor

en: Product
sk: Produkt

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: image
sk: obrázok

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Webform
sk: Webformulár

en: Apply
sk: Použiť

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Billing information
sk: Fakturačné údaje

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: Order total
sk: Objednávka celkom

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Cited
sk: Citácia

en: Publish on
sk: Publikovať

en: Unpublish on
sk: Nepublikovať

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Unit price
sk: Jednotková cena

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: Asc
sk: Vzostupne
